BMW SERIES X5 (E53) Stierače + Zadný Stierač

Vyhľadajte stierače pre vaše auto:

bmw-series-X5-E53-stierace

Použite vyhľadávač (vyberte značku, model a ročník) a vyhľadajte vyhovujúce stierače pre BMW Series X5 E53.
V prípade ďalších otázok alebo ak potrebujete pomoc pri nákupe, sme vám k dispozícii na +421 2 33331 028 alebo na info@stierace.sk.

O stieračoch Vornitzer™ v našej ponuke:
Vornitzer™ stierače z našej ponuky sú vysokokvalitné automobilové stierače. Nezanechávajú za sebou stopy po vode, svoju funkciu dôkladne splnia pri stieraní smerom hore aj dole, pričom pracujú ticho, bez otravných zvukov. Vornitzer™ stierače sú všetkým, čo sa od stieračov očakáva, a to ešte za veľmi výhodnú cenu.

Rozumieme tomu, aké ťažké je nájsť stierače, s ktorými budete spokojní a budú vhodné pre naše auto. Preto sme pre vás pripravili ponuku stieračov Vornitzer™, vyrobených z prémiových materiálov, medzi ktoré patrí aj teflónová vrstva, ktorá sa postará o ešte lepšie a tichšie stieranie. Priemerná životnosť stieračov je okolo 1 000 000 pohybov. Stierače Vornitzer™ dokonalo splnia svoju úlohu vo všetkých ročných obdobiach. Kvalitné a presne vyhotovené materiály umožňujú bezchybné stieranie aj pri vyšších rýchlostiach. Viac o stieračoch Vornitzer™ – najlepších stieračoch, ktoré si do auta môžete kúpiť, si prečítajte TU.