O stieračoch Vornitzer™

Vornitzer™ stierače (www.vornitzer.com) sú novodobé, vysokokvalitné automobilové stierače. Nezanechávajú za sebou stopy po vode, stierajú smerom hore aj dole, pričom pracujú ticho, bez otravných zvukov. Vornitzer™ stierače sú všetkým, čo sa od stieračov očakáva, a to ešte pri veľmi výhodnej cene.

Stierače sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Stieracia gumička, vyrobená zo 100% prírodnej gumy, je potiahnutá dodatočnou vrstvou teflónu, ktorá chráni gumu a zabezpečuje bezchybné a tiché stieranie (teflón je známy ako najklzkejší materiál na svete). Vďaka kvalite a technológii, ktorou sú stierače vytvorené, je priemerná životnosť stieračov okolo 1 000 000 pohybov, vyskúšané boli pri viac ako 2 000 000 pohybov. (Samozrejme, životnosť závisí od mnohých faktorov – a to nielen pri Vornitzer™ stieračoch, ale aj všeobecne.) Viac o životnosti a o tom, od čoho závisí, si môžete prečítať TU).

Tvar Vornitzer™ stieračov zabezpečuje rovnomerný tlak na čelné sklo po celej dĺžke lišty stierača, bez ohľadu na typ čelného skla. Preto stierače Vornitzer™ stierajú efektívne a ticho, a navyše fungujú bezchybne vo všetkých ročných obdobiach aj pri vyšších cestovných rýchlostiach. Keďže sú vytvorené s ohľadom na používateľa, ich montáž je veľmi jednoduchá. Ani neskúseným používateľom montáž nezaberie viac, než 5 minút.

Stierače Vornitzer™ sa môžu namontovať rovnako na staršie, ako aj na novšie automobily. Pre nájdenie stieračov vhodných pre vaše auto použite náš vyhľadávač.

Stierače značky Vornitzer™ vyhovujú všetkým nasledovným automobilovým značkám (aj vrátane druhých značiek, ktoré tu nie sú uvedené): Audi, Volkswagen (VW), Seat, Škoda, BMW, Opel, Mercedes-Benz, Smart, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Renault, Peugeot, Citroen, Honda, Toyota, Suzuki, Nissan, Mazda, Lexus, Subaru, Mitsubishi, Kia, Hyundai, Ford, Chevrolet, Chrysler, Land Rover, Mini, Jaguar, Volvo, Dacia, Saab…
 
 

Vyhľadajte stierače pre vaše auto:

Použite vyhľadávač (vyberte značku, model a ročník) a vyhľadajte vyhovujúce stierače pre vaše auto.

Nenašli ste vaše auto na zozname? Kliknite SEM.

V prípade ďalších otázok alebo ak potrebujete pomoc pri nákupe, sme vám k dispozícii na +421 2 33331 028 alebo na info@stierace.sk.

V prípade nákupu väčších množstiev stieračov nás kontaktujte na horeuvedených kontaktoch a my vám vypočítame zľavu.