O stieračoch Vornitzer™

Stierače Vornitzer™ (www.vornitzer.com) sú moderné, vysokokvalitné stierače pre automobily. Pri stieraní po sebe nezanechávajú žiadne stopy vody, svoju prácu vykonávajú cestou smerom hore aj dole a sú pritom tiché, bez otravných zvukov. Stierače Vornitzer™ sú všetkým, čo sa od stieračov očakáva a to za naozaj výhodnú cenu!

Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Stieracia gumička vyrobená zo 100% prírodného kaučuku je dodatočne potiahnutá teflónovou vrstvou, ktorá ochraňuje gumičku stierača a postará sa o bezchybné a tiché stieranie. Vďaka kvalite a výrobnej technológii stieračov je priemerná životnosť týchto stieračov okolo 1 000 000 stieracích pohybov, pričom testované boli na viac ako 2 000 000 stieracích pohyboch.

Dizajn Vornitzer™ stieračov spoľahlivo, rovnomerne rozloží tlak na čelné sklo po celej dĺžke stieracej lišty, preto stierače Vornitzer™ stierajú efektívne a ticho a svoju prácu bezchybne vykonávajú aj pri vyšších rýchlostiach jazdy a vo všetkých ročných obdobiach. Sú vyrobené so zreteľom na používateľov, preto je ich inštalácia veľmi jednoduchá. Ani neskúseným používateľom inštalácia pravdepodobne nezaberie viac ako 5 minút.

Stierače Vornitzer™ sa vyznačujú nasledujúcimi vlastnosťami

100% prírodný kaučuk

100% prírodný kaučuk sa postará o vynikajúci výkon za každých podmienok a maximálnu životnosť.

Vysokokvalitná teflónová vrstva

Vysokokvalitná teflónová vrstva zaisťuje skvelý a tichý chod stieračov, rovnako ako aj ochranu proti starnutiu a opotrebovaniu.

Aerodynamický tvar

Aerodynamický tvar zaisťuje bezchybný chod aj pri vyšších rýchlostiach jazdy.

Maximálna životnosť

Kvalitný prírodný kaučuk a teflónový povlak zabezpečia maximálnu životnosť stieračov.

Tichý chod

Vysoká kvalita materiálov a technológia »nekonečného množstva bodov prítlaku na sklo« umožňujú tiché stieranie za všetkých podmienok.

Vhodné pre všetky ročné obdobia

Vhodné pre všetky ročné obdobia - od zimy do leta.

Jednoduchá inštalácia

Ľahká inštalácia vďaka jednoduchým adaptérom, ktoré dokonale zodpovedajú typu konektora na vašom automobile.

Skvele sa prispôsobí akémukoľvek sklu

Vďaka »flat« technológii, ktorá umožňuje rovnomerné rozloženie tlaku po celej ploche stierača, sa výborne prispôsobí každému typu čelného skla.

Stierače Vornitzer™ je možné nainštalovať na staršie, rovnako aj novšie vozidlá. Ak chcete vyhľadať tie správne stierače pre vaše auto, použite náš VYHĽADÁVAČ.

Stierače Vornitzer™ je možné namontovať na: Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, DS, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota, Volkswagen (VW), Volvo