Často kladené otázky o stieračoch Vornitzer™

Aká je kvalita stieračov Vornitzer™, ktoré máte v ponuke a aké sú v porovnaní s konkurenčnými značkami stieračov?

– Ako špecializovaný internetový obchod chceme našim zákazníkom ponúknuť tú najlepšiu kvalitu za najvýhodnejšiu možnú cenu. Stierače Vornitzer™ ponúkame v našom internetovom obchode už mnoho rokov, takže sú naozaj dobre otestované. Máme aj výbornú spätnú väzbu od našich zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Aj percento reklamácií, ktoré je vo väčšine prípadov spôsobené nesprávne objednaným produktom, je takmer zanedbateľné. To všetko svedčí o skvelej kvalite výrobkov Vornitzer™. Stierače pravidelne testujeme aj u nás na Stierace.sk a môžeme bez pochýb potvrdiť, že sú to veľmi kvalitné stierače. Sú úplne porovnateľné s druhými, konkurenčnými prémiovými značkami stieračov na trhu, v niekoľkých prípadoch sa dokonca osvedčili ako lepšia voľba.

No buďte bez obáv. Váš nákup je 100% bezpečný a zaručujeme vám 100% spokojnosť. Pokiaľ nebudete so stieračmi spokojní, urobíte chybu pri nákupe alebo si to jednoducho rozmyslíte, môžete nám to oznámiť kedykoľvek do 15 dní od prevzatia tovaru (aj keď ste už stierače nainštalovali na auto a vyskúšali ich) a zásielku nám vrátiť. My vám následne vrátime peniaze.

Môžem používať ploché stierače Vornitzer™ na aute, ktoré má momentálne namontované klasické stierače?

– Samozrejme. Ploché stierače bez problémov nahradia klasické stierače. Výmenu za ploché stierače vám naozaj odporúčame, keďže majú oproti klasickým stieračom množstvo výhod. Viac o tejto téme si môžete prečítať TU.