Aerodynamické / ploché / flat Stierače

Aerodynamické, ploché alebo po anglicky flat stierače. Niektorí ich nazývajú gumené stierače. To všetko sú výrazy pre ten istý typ stierača – moderné stierače, ktoré sú už dnes používané vo väčšine novších automobilov. Tieto stierače majú množstvo výhod oproti klasickým stieracím lištám. Vďaka ich plochému (v angličtine flat) tvaru a integrovanému spojleru sú aerodynamické, takže výborne fungujú aj pri vyšších rýchlostiach jazdy, napríklad na diaľnici. Ďalšou dôležitou výhodou týchto stieračov je, že vďaka svojmu tvaru rovnomerne rozložia tlak stieracej gumičky na čelné sklo. Výsledkom je lepšie a tichšie stieranie a dlhšia životnosť stieračov.

Viac o rozdieloch medzi klasickými a modernými, aerodynamickými stieračmi si môžete prečítať aj v článku Rozdiel medzi klasickými a plochými stieračmi.

V našom internetovom obchode ponúkame iba tento typ stieračov, sme totiž presvedčení o tom, že sú tou najlepšou voľbou. Vyhľadajte vhodné aerodynamické stierače pre vaše auto pomocou vyhľadávača dole ↓

Vyhľadajte a kúpte 🛒 stierače ↓